Стиль оверсайз (Oversize)

Розмір має значення: одяг в стилі оверсайз (Oversize)

Об’ємний одяг – це модно! Ті, хто хочуть залишатися сьогодні в тренді, можуть сміливо купувати речі на розмір більше. Але справжнім поціновувачам моди все ж варто дотримуватися деяких правил при створенні модного оверсайз-образу.

Дізнайтеся у нас, звідки прийшов стиль Oversize, що позначає це слово і як Ви правильно зможете створити образ – від сережок для Неї і до мішкуватих джинсів для Нього.

Що означає «oversize»?

Слово «oversize» в перекладі з англійської мови означає «дуже великий» або «вайлуватий». Під цим мається на увазі все, що свідомо є більше звичайного розміру і має на увазі цікаві стильові рішення щодо розміру одягу. Наприклад, це може бути пуловер, який виглядає так, ніби Ви запозичили його з чоловічого гардероба. Або ж джинси, в які можуть поміститися Ви і Ваш “близнюк”. Такий стиль може бути як стриманим, так і досить сміливим.

Звідки прийшов до нас цей стиль?

Стиль оверсайз існував уже в 20-ті роки минулого століття. Після Першої Світової війни в світі моди почалися перетворення: вузькі корсети відслужили своє, з цього моменту широкі сукні та блузи стояли в програмі у дизайнерів. Поява нових витончених і повітряних матеріалів і тканин, таких як шифон, надихнуло в наступні десятиліття до створення багатьох чудових образів в стилі оверсайз. Перш за все в диких сімдесятих в моді були широкі сукні в стилі хіпі і брюки-кльош. У 1980-і і 1990-і роки стиль оверсайз досяг свого абсолютного піка завдяки хіп-хоп субкультурі. Такі музиканти, як Run DMC або Da Brat зробили всесвітнім трендом дуже большемерние штани, футболки і масивні ланцюжки.
Оверсайз – як створити образ?

У стилі оверсайз в принципі дозволено носити все те, що Вам подобається. Хоча варто звернути увагу на те, що необхідно оптимально комбінувати не за розміром більші речі. Це означає: предмет одягу в стилі оверсайз може і повинен бути головним акцентом у всьому образі. Підбирайте і комбінуйте більш стримані, спокійні і облягаючі елементи одягу з кидаються в очі речами в стилі оверсайз. Наприклад, це може бути поєднання дуже великого пуловера і невимушених джинсів-бойфренд.