Про нас

“Коліжанка” – мережа магазинів вишуканого жіночого вбрання.
Багато хто питає, що означає слово “Коліжанка”? Хтось, навіть хоче виправити нас. Адже, в словнику знаходимо написання “колЄжанка” і його тлумачення: товариш за фахом, місцем праці, тобто – колега. Лише справжні жителі західною України знають, що “КолІжанка” – означає значно більше, ніж колега. Так у нас прийнято називати кращу подругу, ту особливу для кожної жінки людину! 

Здавалось би, різниця в одну літеру і так міняє зміст! Дрібниці! Вони основа не лише орфографії та мови, а й стилю. Наша ціль – бути вірною коліжанкою для кожної модниці. Тому для нас так важливий індивідуальний підхід до кожної нашої клієнтки-подруги. Вбрання представлене в наших магазинах продумане до дрібниць.

Власниця мережі магазинів – пані Світлана Чанкова особисто їздить по світу і обирає кожну сукню. Франція, Італія, Німеччина та Польша – найкраще вбрання з цих країн представлене в “Коліжанці”. Наші сукні створені для того, аби в них відчувати себе справжньою жінкою!

“Коліжанка”, як краща подружка,знає про своіх клієнток все. Кожна жінка – красива й унікальна! Наше завдання підкреслити влучним вбранням іі індивідуальність та красу! Наші продавці-консультанти знають всі тонкощі жіночої фігури і підкажуть яким вбрання виокремити красу кожної. Чи варто щось приховувати, вирішувати вам! Із “Коліжанкою” можна бути відвертою, вона зрозуміє усе і порадить лише найкраще!